Lewandowski Gradek Lewandowska sp. p. radców prawnych
Strona WWW: https://www.lgl-iplaw.pl/
Adres Mokotowska 41
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-551
Nazwa Firmy: Lewandowski Gradek Lewandowska sp. p. radców prawnych
Telefon +48 22 830 76 20

Mediacja prawo własności intelektualnej

Opis


Do naruszenia prawa własności intelektualnej twórców dochodzi często, choć sami naruszający nie zawsze sobie z tego zdają sprawę. Nie wyłącza to mimo wszystko ich odpowiedzialności, a autor utworu ma prawo wobec uchybiających domagać się odpowiedniego zadośćuczynienia. Sprawa nie zawsze jednak musi od razu wkraczać na drogę sądową.

Jeśli prawo własności intelektualnej zostanie naruszone, mediacja jest jednym z pierwszych rozwiązań, jakie może zaproponować prawnik. Polubowne załatwienie sprawy jest z najlepsze nie tylko z perspektywy stron sporu, ale też prawa. Wynika to z faktu, że obie strony mogą się dogadać bez wkraczania na drogę sądową, która zwykle jest ostatecznością.

W mediacjach mogą uczestniczyć wykwalifikowani prawnicy, którzy w ich toku będą reprezentowali swoich klientów. Tego typu fachowców zrzesza kancelaria prawna, o której usługach można przeczytać na stronie lgl-iplaw.pl. To specjaliści z zakresu praw autorskich i praw pokrewnych, stąd też dbają o to, aby ich klient zawsze cieszył się profesjonalnym pełnomocnictwem w sporze o jego prawa.

Data dodania: 2019-04-11

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Internetowe Centrum Edukacji BHP

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Centrum wiedzy prawno-podatkowej

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Szawa Conference Sp. z o.o.

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.