Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz
Strona WWW: https://www.piestrzeniewicz.pl/
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -
Nazwa Firmy: Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz
Telefon +48606200120

www.piestrzeniewicz.pl

Opis


Zapewnianie widowni niezapomnianych wrażeń podczas pokazu iluzji to domena artysty, który przedstawia się na stronie piestrzeniewicz.pl. Oferta tam zamieszczona jest zróżnicowana i obejmuje możliwość skorzystania z umiejętności iluzjonisty zarówno podczas spotkań dużej grupy osób, jak i w trakcie niewielkich przyjęć.

Wykonawca poleca się jako magik dla dzieci. Proponuje bogaty, angażujący małych widzów spektakl pełen kolorów, sztuczek i śmiechu, który z pewnością zainteresuje i wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha. Dużym atutem oferty jest oprawa wizualna przedstawienia. Iluzjonista korzysta z nowoczesnych technologii operowania światłem i dźwiękiem, zapewniając tym samym widowni dodatkowy zakres atrakcji i tworząc tym samym odpowiednie tło dla całego pokazu.

Działalność magika jest na bieżąco przedstawiana w jego mediach społecznościowych, co pozwala zapoznać się z udostępnianym przez niego repertuarem. Artysta może przyjąć zaproszenie na występ i przyjechać do każdego polskiego miasta.

Data dodania: 2022-03-27

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Copywriter.pl

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.

HityDiscoPolo

-


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Wyoming LLC

Cheyenne


Najedź, aby odkryć szczegóły.