Gastro Masters Michał Pośnik
Strona WWW: https://www.goga-gastro.pl/
Adres Szarotki 12
Miejscowość Marki
Kod pocztowy 05-270
Nazwa Firmy: Gastro Masters Michał Pośnik
Telefon 800 800 490

Gastro Masters Michał Pośnik - Miksery do ciast

Opis


Mikser to niezbędny element wyposażenia każdej domowej kuchni, tym bardziej więc sprzęt taki musi znaleźć się w kuchni lokalu gastronomicznego - doskonale wiedzą o tym założyciele marki Gastro Masters. Orientują się też w tym, jak wiele rodzajów mikserów można znaleźć na rynku i proponują klientom starannie wyselekcjonowane produkty. Są to miksery do ciast planetarne i spiralne, przeznaczone do wyrabiania różnego rodzaju mieszanek.

Sprzęty te, przeznaczone do użytku profesjonalnego, odznaczają się bardzo dużą mocą, dzięki czemu pozwalają na szybkie i sprawne wyrabianie nawet dużych ilości ciasta. Często kluczowe jest jego idealne zmiksowanie i silne napowietrzenie - wybierając te sprzęty, nie trzeba robić tego długo, co klienci bardzo doceniają, ponieważ praca w lokalach gastronomicznych musi być szybka i sprawna.

Urządzenia są też nieprzeciętnie trwałe, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że po krótkim czasie intensywnej eksploatacji odmówią posłuszeństwa. Każde z nich posłuży bardzo długo.

Data dodania: 2022-08-23

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Internetowe Centrum Edukacji BHP

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Legalne-obstawianie.pl

Biskupice


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Delfin Detection & Mapping

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.