DetoksVIP
Strona WWW: https://www.detoksvip.pl/
Adres Sportowa 41
Miejscowość Świątniki Górne - Kraków
Kod pocztowy 32-040
Nazwa Firmy: DetoksVIP
Telefon 507-177-222

Leczenie uzależnień Kraków

Opis


Uzależnienia od alkoholu, narkotyków oraz dopalaczy są poważnym problemem naszych czasów. Nałogi te dotykają różne osoby, bez względu na wiek, płeć, wykształcenie czy status społeczny. Przyczyny uzależnień również są bardzo różne - może to być np. ciekawość, poczucie osamotnienia albo problemy osobiste.

Z uwagi na skalę problemu oraz jego złożoność dużym wyzwaniem dla wykwalifikowanych terapeutów stało się leczenie uzależnień w Krakowie i innych miastach Polski. Zdaniem psychoterapeutów jednym z najważniejszych elementów leczenia jest odnalezienie źródeł choroby. Bardzo ważne jest również utrwalenie w pacjencie przekonania o konieczności trwania w abstynencji oraz jak najlepsze przygotowanie go do funkcjonowania bez używek po skończeniu terapii.

Oprócz uzależnienia od substancji psychoaktywnych istotnym problemem we współczesnym świecie są tzw. uzależnienia behawioralne, np. zakupoholizm, pracoholizm, uzależnienie od hazardu czy też uzależnienie od portali społecznościowych. O tym, jak leczy się tego typu nałogi, można przeczytać pod linkiem detoksvip.pl.

Data dodania: 2018-12-02

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Ledcity.pl

Stróże


Najedź, aby odkryć szczegóły.

toPROMO Advertising Group

Oświęcim


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane


Najedź, aby odkryć szczegóły.