Abikon Producent
Strona WWW: http://abikon-producent.pl/
Adres Mickiewicza 15
Miejscowość Jedlicze
Kod pocztowy 38-460
Nazwa Firmy: Abikon Producent
Telefon 530 555 596

http://abikon-producent.pl/stojaki-z-plexi/

Opis


Odpowiednia prezentacja plakatów czy ulotek to podstawa na różnego rodzaju targach, czy spotkaniach biznesowych. Nic zatem dziwnego, że wielu przedsiębiorców poszukuje asortymentu, który ułatwi im to zadanie. 

ABIKON — polski producent nośników informacji wizualnej od lat wspiera swoich klientów w odpowiednim wyeksponowaniu oferty ich firmy. Firma dzięki wysokiej jakości produktom zdobyła zaufanie niejednej osoby. W ofercie posiada nie tylko potykacze czy tablice informacyjne, ale również stojak na ulotki w formacie A5 lub DL. Chcąc sprostać wymaganiom klientów, producent nie zamyka się na ich indywidualne potrzeby. Wystarczy, że klient zgłosi się z innymi wymiarami. Po szeregu rozmów producent jest w stanie wykonać dla niego odrębny od ogólnej oferty projekt.

Wszelkie stojaki na wspomniane powyżej materiały reklamowe wykonane są z wysokiej jakości bezbarwnej plexi o grubości 2mm. Warto podkreślić, że do produkcji asortymentu firma wykorzystuje najnowsze technologie, dzięki którym produkty są niezwykle wytrzymałe. 

Data dodania: 2019-01-09

Dodaj Opinię


Dnia 2019-04-12 09:07:24 Mieszko Kołodziej napisał:
W takie stojaki zaopatrzyłem się by reprezentować menu mojej restauracji przed lokalem.
Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

FRATERIS-AQUA

Rzeszów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

MUKK Architektura Wnętrz

Krosno


Najedź, aby odkryć szczegóły.

ASB-Kolbuszowa

Kolbuszowa


Najedź, aby odkryć szczegóły.