Zakład Usług Pożarniczych "FIREMAN"
Strona WWW: https://www.fireman.com.pl/
Adres Warszawska 35
Miejscowość Mińsk Mazowiecki
Kod pocztowy 05-300
Nazwa Firmy: Zakład Usług Pożarniczych "FIREMAN"
Telefon 692 397 943

Zakład Usług Pożarniczych "FIREMAN" | Szkolenia ppoż warszawa

Opis


Niektórym osobom szkolenia BHP czy przeciwpożarowe kojarzą się ze smutnym obowiązkiem i niezbyt przyjemną przerwą w codziennych obowiązkach. Nuda? Być może w sytuacji złego wyboru firmy szkoleniowej, bo metodyka przyjęta przez zakład usług pożarniczych Fireman jest skupiona na skutecznym przekazywaniu wiedzy w wymiarze zarówno teoretycznym, jak i praktycznym.

Wspomniane szkolenia PPOŻ w Warszawie są zrealizowane przez doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, jak dotrzeć do uczestników, nawet tych pozornie niezainteresowanych zdobyciem praktycznych informacji. Szkolenia są dopasowywane do konkretnych obiektów, ich systemów zabezpieczeń, a także specyfiki działalności.

W zależności od decyzji instytucji lub przedsiębiorstwa szkolenia mogą mieć charakter ogólny lub stanowiskowy. Korzystne jest także zachęcenie pracowników do samodzielnej nauki. Czy ostatecznie poradzą sobie z zadaniem ugaszenia pożaru? Szkolenia warto przeprowadzać w regularnych odstępach, podobnie zresztą jak serwisy gaśnic czy hydrantów oraz innych elementów systemu bezpieczeństwa.

Data dodania: 2019-07-17

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Internetowe Centrum Edukacji BHP

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Legalne-obstawianie.pl

Biskupice


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Delfin Detection & Mapping

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.