Leon Travel - wynajem autokarów
Strona WWW: https://leontravel.pl/
Adres Wieruszowska 10
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-101
Nazwa Firmy: Leon Travel - wynajem autokarów
Telefon 600 370 318

Przewozy autokarowe Poznań - Leon Travel

Opis


W dzisiejszych czasach podróż autokarem uznawana jest za synonim wygody, co nie powinno dziwić, ponieważ przewoźnicy starają się zrobić wszystko, by sprostać wymaganiom każdego klienta. Oferują im przestronne, zadbane i nowoczesne pojazdy, w których przebywanie jest prawdziwą przyjemnością. Przewozy autokarowe w Poznaniu na wysokim poziomie to propozycja pochodząca od przedsiębiorstwa LeonTravel. Firma ta gwarantuje świadczenie fachowych usług oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystkie pojazdy, jakimi dysponuje, poddawane są częstym kontrolom technicznym w najlepszych punktach serwisowych.

Warto pamiętać, że podróż własnym autem nie zawsze jest dobrym pomysłem, gdyż w takiej sytuacji kierowca musi liczyć się ze zmęczeniem oraz uiszczaniem opłat związanych między innymi z poruszaniem się po autostradzie. Ponadto auta są w stanie przewieźć zaledwie 5 pasażerów, a ich bagażniki nie są zbyt pojemne. Natomiast przewoźnicy nie narzucają żadnych limitów bagażowych, co docenią szczególnie osoby wyjeżdżające na długi czas.

Data dodania: 2020-01-14

Dodaj Opinię


Dnia 2020-07-02 15:14:25 blackgoose279 napisał:
Wynajmowaliśmy od nich autokary już wiele razy i za każdym razem usługa była wykonana bez zarzutu. Firma Leon Travel to profesjonaliści, jakich mało.
Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

360STUDIOS - Studio Filmowe

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

GLAS-TECH S.A.

Swarzędz


Najedź, aby odkryć szczegóły.